Záhradné služby

Záhradné služby zahŕňajú mnoho činností, od prípravy pôdy a výsadby až po pravidelnú údržbu zelene a čistenie areálov. Naše záhradnícke služby zabezpečia, že Vaša záhrada bude vyzerať skvele v každom ročnom období.

Príprava pôdy a výsadba

Naši odborníci Vám pomôžu pri výbere a návrhu vhodných rastlín a zabezpečia ich správnu výsadbu pre optimálne rastové podmienky.

Údržba zelene

Starostlivosť o trávník, krovinu a stromy je nevyhnutnosťou pre udržanie záhrady zdravej a krásnej. Naši záhradníci Vám ponúkajú pravidelnú údržbu, aby Vaša záhrada vyzerala stále dokonale.

Čistenie areálov

Okrem zelene sa záhradou treba starať aj z hľadiska čistoty. Zabezpečíme pre Vás pravidelné odvoz odpadu, akejkoľvek formy čistenia a iné služby potrebné pre udržanie Vašej záhrady v čistote a poriadku.

Čo ponúkame?

Kvalita

Usilujeme sa poskytovať služby najvyššej kvality a neustále pracujeme na zlepšovaní našich procesov a postupov.

Profesionalita

Naši pracovníci sú odborníci so skúsenosťami v oblasti záhradnej tvorby a záhradnej úpravy, ktorí pracujú s ohľadom na detail a estetiku.

Spoľahlivosť

Dodržiavame dohodnuté termíny a zabezpečujeme, aby naše práce boli dokončené včas a s minimálnymi nákladmi pre klienta.

Inovatívnosť

Snažíme sa byť inovatívni a kreatívni pri navrhovaní riešení pre našich klientov a neustále hľadáme nové trendy a technológie v oblasti záhradnej tvorby a úpravy.

Personalizácia

Pristupujeme ku každému projektu individuálne a zabezpečujeme, aby naše služby boli prispôsobené potrebám a preferenciám každého klienta.

Zodpovednosť

Sme zodpovední a starostliví pri práci na projektoch a zabezpečujeme, aby boli naše práce vykonávané v súlade so zákonnými a environmentálnymi normami.

Ohlasy klientov

Pani Bartošová a jej zamestnanci sú naozaj profesionáli na ktorých sa môžete spoľahnúť. Poradia to čo je pre vás dôležité a hlavne účelné a toto si naozaj cením. To na čom sa dohodnete aj platí. Firmu pani Bartošovej odporúčam na 100%.
Marián D.

Naše práce

Radi by sme vám predstavili niektoré z našich prác, ktoré sme vykonali pre našich spokojných klientov. Každá z týchto záhrad je výsledkom našej vášne, kreativity a odbornosti, ktorú vkladáme do každého projektu. Prehliadnite si ich a nechajte sa inšpirovať pre váš vlastný záhradný projekt.

Monthly Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eget ipsum id nulla iaculis pretium. Phasellus porta, lectus feugiat faucibus euismod, odio urna porttitor velit.

Poďme na to

Neváhajte a poďte na to spoločne s nami, aby sme vám pomohli vytvoriť záhradu, ktorá splní vaše sny a predstavy.