Revitalizácie záhrad

Revitalizácia záhrady je proces, ktorý pomáha obnoviť zanedbané alebo poškodené záhrady do ich pôvodného stavu alebo im dodať nový vzhľad.

Diagnostika a plánovanie

Táto služba zahŕňa dôkladnú analýzu stavu záhrady a navrhnutie plánu pre obnovu a zlepšenie. Naši odborníci vykonajú pôdne testy a vyhodnotia stav rastlín, aby mohli zabezpečiť optimálne podmienky pre zdravý rast a prosperitu záhrady.

Revitalizačné práce

Naša revitalizačná služba zahŕňa odstránenie starých, mŕtvych alebo chorých rastlín, úpravu pôdy, výsadbu nových rastlín a rekonštrukciu trávniku. Naši odborníci sa zameriavajú na vytvorenie krásneho a funkčného vonkajšieho priestoru, ktorý vyhovuje vašim potrebám a estetickým predstavám.

Údržba

Pravidelná starostlivosť je nevyhnutná pre zachovanie zdravia a krásy revitalizovanej záhrady. Naši odborníci poskytujú rôzne služby zahŕňajúce kosenie trávnika, orezávanie rastlín, hnojenie a riadenie škodcov. S našou údržbou záhrady budete mať vždy zelenú a prekrásnu oázu priamo pred domom.

Čo ponúkame?

Kvalita

Usilujeme sa poskytovať služby najvyššej kvality a neustále pracujeme na zlepšovaní našich procesov a postupov.

Profesionalita

Naši pracovníci sú odborníci so skúsenosťami v oblasti záhradnej tvorby a záhradnej úpravy, ktorí pracujú s ohľadom na detail a estetiku.

Spoľahlivosť

Dodržiavame dohodnuté termíny a zabezpečujeme, aby naše práce boli dokončené včas a s minimálnymi nákladmi pre klienta.

Inovatívnosť

Snažíme sa byť inovatívni a kreatívni pri navrhovaní riešení pre našich klientov a neustále hľadáme nové trendy a technológie v oblasti záhradnej tvorby a úpravy.

Personalizácia

Pristupujeme ku každému projektu individuálne a zabezpečujeme, aby naše služby boli prispôsobené potrebám a preferenciám každého klienta.

Zodpovednosť

Sme zodpovední a starostliví pri práci na projektoch a zabezpečujeme, aby boli naše práce vykonávané v súlade so zákonnými a environmentálnymi normami.

Naše práce

Radi by sme vám predstavili niektoré z našich prác, ktoré sme vykonali pre našich spokojných klientov. Každá z týchto záhrad je výsledkom našej vášne, kreativity a odbornosti, ktorú vkladáme do každého projektu. Prehliadnite si ich a nechajte sa inšpirovať pre váš vlastný záhradný projekt.

Ohlasy klientov

Pani Bartošová a jej zamestnanci sú naozaj profesionáli na ktorých sa môžete spoľahnúť. Poradia to čo je pre vás dôležité a hlavne účelné a toto si naozaj cením. To na čom sa dohodnete aj platí. Firmu pani Bartošovej odporúčam na 100%.
Marián D.

Ohlasy klientov

Pani Bartošová a jej zamestnanci sú naozaj profesionáli na ktorých sa môžete spoľahnúť. Poradia to čo je pre vás dôležité a hlavne účelné a toto si naozaj cením. To na čom sa dohodnete aj platí. Firmu pani Bartošovej odporúčam na 100%.
Marián D.

Poďme na to

Neváhajte a poďte na to spoločne s nami, aby sme vám pomohli vytvoriť záhradu, ktorá splní vaše sny a predstavy.