Skúsení profesionáli

Náš tím zahrádnych dizajnérov a profesionálov v oblasti záhradnej architektúry má roky skúseností v tvorbe jedinečných a kreatívnych projektov pre našich klientov. Sú odborníkmi na rôzne typy rastlín, materiálov a technológií, ktoré využívajú pri realizácii záhradných projektov. Ich kreativita, zručnosti a precíznosť umožňujú každému projektu dosiahnuť dokonalosť v každom ohľade.

Mgr.

Zuzana Bartošová

konateľ, realizátor záhrad

Svojou odbornosťou, dôverou, zodpovednosťou, flexibilitou a kreativitou spľňame koncept nášho sloganu “ Plus pre kvalitu záhrady “

Erik Meleg

realizátor záhrad

Mladý, šikovný a flexibilný záhradník, ktorý so svojím nadšením vytvára celkové realizácie a revitalizácie okrasných záhrad.

Dušan Kosnáč

zelené strechy

Svojou odbornosťou a ekologickým cítením Vám dokáže znížiť náklady na vykurovanie – chladenie, zvýšenie hlukovej izolácie a tým dosiahnete zlepšenie mikroklímy Vášho okolia.

Peter Kosnáč

závlahové systémy

Odborník na automatické závlahy, vďaka ktorým dosiahnete dostatočnú závlahu bez toho, aby ste museli tráviť veľa času so starostlivosťou o závlahu.

Naše práce

Radi by sme vám predstavili niektoré z našich prác, ktoré sme vykonali pre našich spokojných klientov. Každá z týchto záhrad je výsledkom našej vášne, kreativity a odbornosti, ktorú vkladáme do každého projektu. Prehliadnite si ich a nechajte sa inšpirovať pre váš vlastný záhradný projekt.

Poďme na to

Neváhajte a poďte na to spoločne s nami, aby sme vám pomohli vytvoriť záhradu, ktorá splní vaše sny a predstavy.