Záhrady plné života a harmónie.

Našou misiou je prinášať krásu a harmóniu do prostredia, vytvárať záhrady plné života a zároveň dbať na udržateľnosť a ochranu prírody. Chceme pomáhať našim klientom vytvárať dokonalé záhradné útočiská, ktoré budú slúžiť nielen im, ale aj prírode a životnému prostrediu.

Naše skúsenosti

Náš tím

Náš tím

Náš tím tvoria skúsení a vášniví záhradníci a architekti, ktorí majú bohaté skúsenosti v oblasti záhradnej architektúry a ovládajú najnovšie trendy a technológie v tejto oblasti. Sme tímoví hráči, ktorí sa snažia pochopiť a splniť potreby každého zákazníka a vytvárať jedinečné a prepracované záhradné projekty s láskou a starostlivosťou.

Naše skúsenosti

Náše skúsenosti

Sme hrdí na naše bohaté skúsenosti v oblasti záhradnej architektúry, ktoré sme získali počas mnohých rokov práce na projektoch rôznych rozsahov a zložitostí. Každý projekt, na ktorom sme pracovali, nám poskytol príležitosť rozvíjať sa, zdokonaľovať sa a naučiť sa nové techniky a postupy. Sme si istí, že naše skúsenosti a odbornosť vám pomôžu vytvoriť dokonalú záhradu na kľúč.

Niektoré z našich služieb

Naše služby zahŕňajú kompletné riešenia pre záhrady, od návrhu a plánovania až po realizáciu a údržbu. Sme odborníci v oblasti záhradnej architektúry a naším cieľom je priniesť krásu a harmóniu do každej záhrady, ktorú vytvárame.

Záhrada na kľúč

Vďaka našej službe „Záhrada na kľúč“ môžete mať vytvorenú vašu vysnívanú záhradu bez starostí. Od prvej konzultácie a návrhu, cez realizáciu až po pravidelnú údržbu, sa o všetko postaráme. Vyberte si zo širokej škály možností a my vám zaručíme krásnu záhradu na kľúč, ktorá bude plniť všetky vaše predstavy a požiadavky..

Revitalizácia záhrad

Chcete mať krásnu a zdravú záhradu? Máme pre vás riešenie. Revitalizácia záhrad zahŕňa odstránenie starých rastlín, úpravu pôdy, výsadbu nových rastlín a rekonštrukciu trávnika. Dajte nám šancu obnoviť vašu záhradu a užite si jej krásu.

Zelené strechy

Chcete mať zelenú strechu a pritom ušetriť na nákladoch na klimatizáciu? Zelené strechy sú pre vás tou správnou voľbou. Naše služby zahŕňajú projektovanie, realizáciu a údržbu zelenej strechy. Zelená strecha okrem estetickej hodnoty prispieva aj k lepšiemu prostrediu a k znižovaniu nákladov na klimatizáciu.

Niektoré z našich služieb

Naše služby zahŕňajú kompletné riešenia pre záhrady, od návrhu a plánovania až po realizáciu a údržbu. Sme odborníci v oblasti záhradnej architektúry a naším cieľom je priniesť krásu a harmóniu do každej záhrady, ktorú vytvárame.

Kompletné realizácie záhrad na kľúč

Kompletné realizácie záhrad na kľúč zahŕňajú nielen navrhnutie, ale aj úplné zrealizovanie vašej vysnívanej záhrady.

Revitalizácie záhrad

Revitalizácia záhrady prináša nový život do prostredia, ktoré získava nový vzhľad a funkčnosť v harmónii s prírodou.

Záhradné služby

Záhradné služby prinášajú profesionálnu starostlivosť a údržbu pre vašu záhradu, aby bola stále v dokonalej kondícii.

Ohlasy klientov

Pani Bartošová a jej zamestnanci sú naozaj profesionáli na ktorých sa môžete spoľahnúť. Poradia to čo je pre vás dôležité a hlavne účelné a toto si naozaj cením. To na čom sa dohodnete aj platí. Firmu pani Bartošovej odporúčam na 100%.
Marián D.

Naše práce

Radi by sme vám predstavili niektoré z našich prác, ktoré sme vykonali pre našich spokojných klientov. Každá z týchto záhrad je výsledkom našej vášne, kreativity a odbornosti, ktorú vkladáme do každého projektu. Prehliadnite si ich a nechajte sa inšpirovať pre váš vlastný záhradný projekt.

Poďme na to

Neváhajte a poďte na to spoločne s nami, aby sme vám pomohli vytvoriť záhradu, ktorá splní vaše sny a predstavy.